Duyurular :
  - HOPARLÖR İLANI   - HOPARLÖR İLANI   - HOPARLÖR İLANI   - TAŞERON İŞÇİLERİN SINAV SONUÇLARI   - İMAR PLAN DEĞİŞİKLİĞİ   - YAPI RUHSATI SÜREÇLERİ REHBERİ   - İMAR KANUNUN 18. MADDE UYGULAMASI   - ASANSÖR YILLIK KONTROL İLANI
 
AKIN, DUR DURAK BİLMİYOR
Belediye Başkanı Cemal Akın, vatandaşların talepleri üzerine özel gün ve davetlere katılarak mutlulukları paylaşmaya devam ediyor

Belediye Başkanı Cemal Akın, hafta sonu gerçekleşen sünnet, nikâh, nişan ve düğün etkinliklerine katılarak vatandaşların sevinçlerini paylaştı. 

Sünnet Olan Çocuklara Geçmiş Olsun Diledi

            Davet edildiği tüm özel gün programlarına katılmaya çalışan Başkan Cemal Akın, Serhat ve Özden Tutkun çiftinin çocukları Anıl'ın, Burhan ve Firdevs Sarıusta çiftinin oğlu Ahmet'in, Songül ve Ahmet Akçay çiftinin evladı Ayaz'ın,  Arzu ve Süleyman Çetin çiftinin evladı Bekir'in, Cemal ve Nazan Gürkan çiftinin evladı Efe'nin sünnet düğününe katılarak geçmiş olsun temennisinde bulundu.

Nikâh Akitlerini İmzaladı

            Çiftlerden gelen talepler üzerine nikah akitlerini de bizzat gerçekleştiren Başkan Cemal Akın, Harmanoğlu ve Top ailelerinin evlatları Songül ve Aziz'in, Sertdemir ve Çapraz ailelerinin evlatları Vuslat Gizem ve Emre'nin, Çolak ve Toker ailelerinin evlatları Tuğçe ve Umut'un, Altunsu ve Ünal ailelerinin evlatları Şevval Çisel ve Celil'in, Kalafat ve Bayrak ailelerinin evlatları Beren ve Hasan Egemen'in, Atik ve Can ailelerinin evlatları Esma ve Serkan'ın ve Günsever ve Demir ailelerinin evlatları Tuğçe ve Tanju'yu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı. Başkan Cemal Akın kıydığı nikahların ardından çiftlere nikah anısına tek taş yüzük simgeli şilt armağan etti.

Düğün ve Nişan Merasimlerine Katıldı

            Nikâh ve sünnetlerin yanı sıra davet edildiği düğünlere de katılan Başkan Akın Soylu ve Çetin Ailelerinin evlatları Çiğdem ile Sercan'ın, Ok ve Gügercin ailelerinin evlatları Nurgül ve Ernail'in mutluluklarına ortak oldu. Başkan Cemal Akın ayrıca, Çevik ve Uzuner ailelerinin evlatları Mesut ve Çiğdem'in ise nişan yüzüklerini takarak çifte mutluklar diledi.

            Konu ile ilgili açıklama yapan Başkan Cemal Akın, Vatandaşların mutlu günlerinde ve zor günlerinde yanında olarak ihtiyaç duydukları desteği verdiklerini belirterek özel gün davetlerine icabet ederek mutluluk ve heyecanlara ortak olmaktan dolayı büyük sevinç duyduklarını söyledi.

Haberi Paylaş
 
Diğer Fotoğraflar :
 
Kategori Kategori : Basın Bültenleri
Okunma Okunma : 364
Tarih Tarih : 07.08.2017 10:14:15


Ara


Duyurular


  19.03.2018 13:39:29 HOPARLÖR İLANI
  16.03.2018 14:51:59 HOPARLÖR İLANI
  15.03.2018 12:03:30 HOPARLÖR İLANI
  12.03.2018 16:22:49 TAŞERON İŞÇİLERİN SINAV SONUÇLARI
  09.03.2018 16:18:41 İMAR PLAN DEĞİŞİKLİĞİ
  08.02.2018 13:18:13 YAPI RUHSATI SÜREÇLERİ REHBERİ
  08.02.2018 13:10:21 İMAR KANUNUN 18. MADDE UYGULAMASI
  08.01.2018 10:00:00 ASANSÖR YILLIK KONTROL İLANI
Tüm Duyurular
 
       

Yönetim


- Başkan Yardımcılarımız
- Belediye Meclisi Üyeleri
- Meclis Gündem İlanları
- Müdürlükler

E-Belediye


- Borç Ödeme
- Borç Sorgulama
- Beyan Görme
- Sicil Numarası Sorgulama
- Rayiç Değer Sorgulama

Bartın


- Tarihçe
- Mahallelerimiz
- Otobüs Tarifeleri ve Saatleri
- Nasıl Gidilir ?
- Neresi Gezilir ?
- Ne Alınır ?
- Ne Yenir ? - Önemli Günler
- Yöresel Tel Kırma
- Bartın'a Ulaşım
- Vefat Edenler
- Nöbetçi Eczaneler
- Bartın Haritası

Diğer Servisler


- Haberler
- İhaleler
- Fotoğraflar
- Videolar
- İletişim
       
 
Kullanım Koşulları // Gizlilik Bildirimi