Duyurular :
  - HOPARLÖR İLANI   - HOPARLÖR İLANI   - İMAR KANUNUNUN 18. MADDE UYGULAMASI   - YAPI RUHSATI SÜREÇLERİ REHBERİ   - ASANSÖR YILLIK KONTROL İLANI
 
BELEDİYE VATANDAŞA GİDİYOR
Belediye Başkanı Cemal Akın, mahalle ziyaretlerinde bulunarak vatandaşların talep ve önerilerini dinlemeye devam ediyor.

           Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın halkın talep ve önerilerini yerinde dinlemek için gerçekleştirdiği site, mahalle ve esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Başkan Akın son olarak Aladağ Mahallesi Kavallar Caddesi'nde bulunan Elif Apartmanı, Esentepe Mahallesi 98. Sokak'ta bulunan Pınar İnşaat ve Kutlubeyyazıcılar Köyü sakinleri ile bir araya geldi. Daire müdürlerinin da katıldığı toplantılarda Başkan Cemal Akın, vatandaşlarının talep ve önerilerini dinleyerek gereken çalışmaların başlatılması için talimat verdi.

            Belediye Başkanı Cemal Akın konuyla ilgili açıklamasında ise, bu güne kadar her zaman halkın içinde belediyecilik anlayışıyla hizmet verdiklerini ifade ederek bundan sonrada aynı kararlılık ve anlayışla halka hizmet etmeye devam edeceklerini kaydetti.

            Akın açıklamasında, “Başkan Vekillerim, Yardımcılarım, Meclis Üyelerimiz, Daire Müdürlerimiz, belediyemize bağlı tüm birimler ve ekiplerimizle birlikte, halkımızın emrine amade şekilde hizmet etmeye devam ediyoruz. Telefonum 24 saat hep açık. Vatandaşlarımız gece gündüz diledikleri zaman bizlere ulaşabiliyor. Makam odamın kapısını hiçbir zaman kapatmıyor onlar gelemezse ben bizzat mahallelerinde ziyaret ederek hatırlarını soruyorum. Mahallelerimizde yaptığımız çalışmaları ve hayata geçirmekte olduğumuz projelerimizi takip ederken de vatandaşlarımızın görüşlerini mutlaka alıyor, varsa yeni taleplerini de dinliyorum. Sadece mahalle ziyaretleriyle kalmıyor, kentteki tüm kuruluş ve kurumlarla, sivil toplum örgütleriyle sürekli iletişim ve istişare halinde oluyoruz.  Biz bu şekilde, danışan akıl hata yapmaz düsturundan hareketle çalışarak, daha güzel, daha modern bir Bartın oluşturmak ve burada her noktada hayatı kolaylaştırmak için ne lazımsa yapıyoruz” dedi.

Haberi Paylaş
 
Diğer Fotoğraflar :
 
Kategori Kategori : Basın Bültenleri
Okunma Okunma : 262
Tarih Tarih : 13.11.2017 10:42:01


Ara


Duyurular


  19.06.2018 16:18:55 HOPARLÖR İLANI
  18.06.2018 16:17:36 HOPARLÖR İLANI
  01.06.2018 15:26:46 İMAR KANUNUNUN 18. MADDE UYGULAMASI
  08.02.2018 13:18:13 YAPI RUHSATI SÜREÇLERİ REHBERİ
  08.01.2018 10:00:00 ASANSÖR YILLIK KONTROL İLANI
Tüm Duyurular
 
       

Yönetim


- Başkan Yardımcılarımız
- Belediye Meclisi Üyeleri
- Meclis Gündem İlanları
- Müdürlükler

E-Belediye


- Borç Ödeme
- Borç Sorgulama
- Beyan Görme
- Sicil Numarası Sorgulama
- Rayiç Değer Sorgulama

Bartın


- Tarihçe
- Mahallelerimiz
- Otobüs Tarifeleri ve Saatleri
- Nasıl Gidilir ?
- Neresi Gezilir ?
- Ne Alınır ?
- Ne Yenir ? - Önemli Günler
- Yöresel Tel Kırma
- Bartın'a Ulaşım
- Vefat Edenler
- Nöbetçi Eczaneler
- Bartın Haritası

Diğer Servisler


- Haberler
- İhaleler
- Fotoğraflar
- Videolar
- İletişim
       
 
Kullanım Koşulları // Gizlilik Bildirimi