Duyurular :
  - HOPARLÖR İLANI   - HOPARLÖR İLANI   - İMAR KANUNUNUN 18. MADDE UYGULAMASI   - YAPI RUHSATI SÜREÇLERİ REHBERİ   - ASANSÖR YILLIK KONTROL İLANI
 
ESNAF DOSTU BAŞKAN
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Esnaf Odaları Birliği’ne bağlı odaların yöneticileri ve üyeleri ile bir araya geldi. Düzenlenen etkinlik için Bartın Belediyesine ve Başkan Akın’a teşekkür eden Odalar Birliği Başkanı Sinan Amasralı, “Başkanımıza, esnafımızla yakından ilgilendiği ve her zaman yanlarında olduğu için üyelerimiz adına teşekkür ediyorum” dedi.

Belediye Başkanı Cemal Akın, geçtiğimiz hafta sonu Esnaf Odaları Birliği ile bağlı odaların yöneticileri ve üyeleri ile kahvaltı programında bir araya geldi. Düzenlenen etkinlikte konuşma yapan Esnaf Odaları Birliği Başkanı Sinan Amasralı, “Oda Başkanlarımız ve üyelerimiz ile birlikte Başkanımızın davetine icabet ettik. Kendisine esnaflarımız adına teşekkürlerimi sunuyorum. Sayın Başkanımız esnaflarımızın her zaman yanlarında olduğunu hissettirmiş ve göstermiştir. Esnaf dostu olan Başkanımıza işlerinde başarılar diliyorum” dedi. Belediye Başkanı Cemal Akın ise, Başkan Amasralı’ya konuşması için teşekkür ederek, “Bugün burada bulunan Esnaf Odaları Birliği'ne bağlı, Terziler, Berberler ve Kuaförler, Marangozlar, Madeni Eşya ve Sanatkarları, Kahveciler, Esnaf ve Kredi Kefalet Kooperatifi, Bakkallar ve Bayiler, Bartın ve Ulus Şoförler ve Otomobilciler, Amasra ve Ulus Esnaf Odaları yöneticilerine ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum. Göreve geldiğimiz tarihten bu güne kadar tüm esnaflarımızın yanında olduk. Gerek ziyaretlerimizle gerekse çeşitli etkinliklerle üzerimize düşen konularda gerekli desteği verdik. Aynı anlayışla çalışmalarımıza devam edeceğiz. Esnafımızın görüşleri bizler için çok önemlidir. Onlarla istişare ederek çalışmalarımıza yön veriyoruz. Yatırımlarımızı titizlikle yaparak esnaflarımızın fikirlerini ön planda tutuyoruz. Bizlerle düşüncelerini ve görüşlerini paylaşan kıymetli esnaflarımıza davetimize icabet ettikleri için teşekkür ediyorum.” dedi.

Haberi Paylaş
 
Diğer Fotoğraflar :
 
Kategori Kategori : Basın Bültenleri
Okunma Okunma : 293
Tarih Tarih : 14.11.2017 17:04:22


Ara


Duyurular


  19.06.2018 16:18:55 HOPARLÖR İLANI
  18.06.2018 16:17:36 HOPARLÖR İLANI
  01.06.2018 15:26:46 İMAR KANUNUNUN 18. MADDE UYGULAMASI
  08.02.2018 13:18:13 YAPI RUHSATI SÜREÇLERİ REHBERİ
  08.01.2018 10:00:00 ASANSÖR YILLIK KONTROL İLANI
Tüm Duyurular
 
       

Yönetim


- Başkan Yardımcılarımız
- Belediye Meclisi Üyeleri
- Meclis Gündem İlanları
- Müdürlükler

E-Belediye


- Borç Ödeme
- Borç Sorgulama
- Beyan Görme
- Sicil Numarası Sorgulama
- Rayiç Değer Sorgulama

Bartın


- Tarihçe
- Mahallelerimiz
- Otobüs Tarifeleri ve Saatleri
- Nasıl Gidilir ?
- Neresi Gezilir ?
- Ne Alınır ?
- Ne Yenir ? - Önemli Günler
- Yöresel Tel Kırma
- Bartın'a Ulaşım
- Vefat Edenler
- Nöbetçi Eczaneler
- Bartın Haritası

Diğer Servisler


- Haberler
- İhaleler
- Fotoğraflar
- Videolar
- İletişim
       
 
Kullanım Koşulları // Gizlilik Bildirimi