Duyurular :
  - HOPARLÖR İLANI   - HOPARLÖR İLANI   - İMAR KANUNUNUN 18. MADDE UYGULAMASI   - YAPI RUHSATI SÜREÇLERİ REHBERİ   - ASANSÖR YILLIK KONTROL İLANI
 
BAŞKAN AKIN, MHP KADIN KOLLARI VE ASENA TEŞKİLATI İLE BİR ARAYA GELDİ
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Milliyetçi Hareket Partisi Bartın Kadın Kolları ve Asena Teşkilatı ile bir araya gelerek sohbet etti.

Belediye Başkanı Cemal Akın, Gazhane Parkı’nda Milliyetçi Hareket Partisi Bartın Kadın Kolları Teşkilatı ve Bartın Asena Teşkilatı ile kahvaltı programında bir araya geldi. Misafirleriyle çeşitli konularda sohbet ederek fikir ve görüşlerini dinleyen Akın, yapılan ve yapılacak olan çalışmalarını paylaştı. Başkan Akın, etkinlikte yaptığı konuşmada, “Bugün burada hem partimizin Kadın Kolları Teşkilatı, hem de Asena Teşkilatımız bulunuyor. Ülkücülük bir ayrıcalıktır. Ben bunu söylediğimde bazen partili kardeşlerim alınıyor ama öyledir. Ülkücü yetişirken zor şartlarda ve sıkıntılı yetişir. Bu da o kardeşime gelecekte yön verir. Bu yönle birlikte biri belediye başkanı olur, biri milletvekili olur, biri mühendis olur biri de ev hanımı olur. Ama hep başarılı olur. Ülkücünün farkı budur. Özellikle Asena Teşkilatımızda bulunan kardeşlerime teşekkür ediyorum. Ben de bu ocağa 14 yaşında girdim. Dönemin zor şartlarında birlik ve beraberliğimizi koruyarak bu günlere geldik. O dönem çektiğimiz zorluklarla birlikte kendimizi geliştirerek başarılı olduk. Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin bizlere verdiği talimatlarla yaptığımız çalışmalar sayesinde de başarılı olmaya devam ediyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı yapıyor, halkımıza hizmet ediyoruz. Birlikte rahmet, ayrılıkta azap vardır düsturu içerisinde olarak bizler hep beraber olacağız” dedi. Kahvaltı programının ardından Kadın Kolları Başkanı Nuran Akmaz için tertip edilen doğum günü sürprizi gerçekleştirildi. Başkan Akın ve etkinliğe katılanlar ile birlikte yeni yaşını kutlayan Akmaz, sürpriz için teşekkür etti.

Haberi Paylaş
 
 
Kategori Kategori : Basın Bültenleri
Okunma Okunma : 204
Tarih Tarih : 12.03.2018 16:25:35


Ara


Duyurular


  19.06.2018 16:18:55 HOPARLÖR İLANI
  18.06.2018 16:17:36 HOPARLÖR İLANI
  01.06.2018 15:26:46 İMAR KANUNUNUN 18. MADDE UYGULAMASI
  08.02.2018 13:18:13 YAPI RUHSATI SÜREÇLERİ REHBERİ
  08.01.2018 10:00:00 ASANSÖR YILLIK KONTROL İLANI
Tüm Duyurular
 
       

Yönetim


- Başkan Yardımcılarımız
- Belediye Meclisi Üyeleri
- Meclis Gündem İlanları
- Müdürlükler

E-Belediye


- Borç Ödeme
- Borç Sorgulama
- Beyan Görme
- Sicil Numarası Sorgulama
- Rayiç Değer Sorgulama

Bartın


- Tarihçe
- Mahallelerimiz
- Otobüs Tarifeleri ve Saatleri
- Nasıl Gidilir ?
- Neresi Gezilir ?
- Ne Alınır ?
- Ne Yenir ? - Önemli Günler
- Yöresel Tel Kırma
- Bartın'a Ulaşım
- Vefat Edenler
- Nöbetçi Eczaneler
- Bartın Haritası

Diğer Servisler


- Haberler
- İhaleler
- Fotoğraflar
- Videolar
- İletişim
       
 
Kullanım Koşulları // Gizlilik Bildirimi