Duyurular :
  - HOPARLÖR İLANI   - HOPARLÖR İLANI   - İMAR KANUNUNUN 18. MADDE UYGULAMASI   - YAPI RUHSATI SÜREÇLERİ REHBERİ   - ASANSÖR YILLIK KONTROL İLANI
 
PROJELER KONUŞULDU
Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın Belediyesi AR-GE Başkanları ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte toplantı gerçekleştirdi.

           Gazhane Kültür Parkı’nda gerçekleşen ve Milliyetçi Hareket Partisi Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik ile Merkez İlçe Başkanı Murat Demir’in de katıldığı toplantıda devam eden ve başlayacak olan projeler hakkında istişarelerde bulunuldu.

            Konu ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Cemal Akın;” Şu anda Kaynarca Spor Kompleksi ve Yaşam Merkezi, Kanlırmak Caddesi Yürüyüş Yolu, İnkumu İskele Mahallesi yenileme, Kavallar Caddesi Yaşam Merkezi ve Bartın Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Serası’nın Sanayi Bölgesi’ne taşınması ile ilgili proje çalışmalarımız devam ediyor. Bir aksilik olmasa Mayıs Ayı’nda gerçekleştireceğimiz toplu açılış töreni ile birçok projeyi ilimize kazandırmış olacağız.  Ayrıca Engelsiz Sanat Evi, Kadın Dayanışma Merkezi, Bakım Merkezi çalışmalarımızda devam ediyor.  Bu çalışmaların yanı sıra hava sıcaklıkları müsaade ettiği sürece yol ve kaldırım düzenleme çalışmalarımızı da devam ediyoruz. Gerek altyapı, gerek üstyapı, gerekse de sosyal ve kültürel anlamada halkımıza çok daha iyi hizmetlerde bulunmak istiyoruz. Bunun içinde tüm birimlerimizle birlik ve beraberlik içinde çalışıyoruz.  Başlatmış olduğumuz çalışmalarda ve başlayacak olan tüm projelerde hiçbir sorunla karşılaşmamak için sık sık değerlendirme toplantıları gerçekleştiriyoruz. Bizlerin tek gayesi halkımıza daha güzel hizmetlerde bulunmak. Günü kurtaran değil, geleceğe dokunan bir belediye olarak,  halkımızdan aldığımız güven, inanç ve güç ile ilimize en güzel hizmetleri sunamaya devam edeceğiz." dedi. 

Haberi Paylaş
 
Diğer Fotoğraflar :
 
Kategori Kategori : Basın Bültenleri
Okunma Okunma : 170
Tarih Tarih : 14.03.2018 15:14:14


Ara


Duyurular


  19.06.2018 16:18:55 HOPARLÖR İLANI
  18.06.2018 16:17:36 HOPARLÖR İLANI
  01.06.2018 15:26:46 İMAR KANUNUNUN 18. MADDE UYGULAMASI
  08.02.2018 13:18:13 YAPI RUHSATI SÜREÇLERİ REHBERİ
  08.01.2018 10:00:00 ASANSÖR YILLIK KONTROL İLANI
Tüm Duyurular
 
       

Yönetim


- Başkan Yardımcılarımız
- Belediye Meclisi Üyeleri
- Meclis Gündem İlanları
- Müdürlükler

E-Belediye


- Borç Ödeme
- Borç Sorgulama
- Beyan Görme
- Sicil Numarası Sorgulama
- Rayiç Değer Sorgulama

Bartın


- Tarihçe
- Mahallelerimiz
- Otobüs Tarifeleri ve Saatleri
- Nasıl Gidilir ?
- Neresi Gezilir ?
- Ne Alınır ?
- Ne Yenir ? - Önemli Günler
- Yöresel Tel Kırma
- Bartın'a Ulaşım
- Vefat Edenler
- Nöbetçi Eczaneler
- Bartın Haritası

Diğer Servisler


- Haberler
- İhaleler
- Fotoğraflar
- Videolar
- İletişim
       
 
Kullanım Koşulları // Gizlilik Bildirimi